قبل از هر گونه فعالیت در سایت‌، ضروری است قوانین و ضوابط استفاده از سایت را با دقت مطالعه شود. این مقررات شامل:

1. تنها مرجع خرید محصولات و دوره‌های حامد یوسفیان yousefianfinance.com است و فروش محصولات از طرق هیچ سایت دیگر یا کانال تلگرام‌، اینستاگرام و … ارائه نمی‌شود؛  بلکه فروش محصولات فقط از طریق این سایت انجام می‌گردد.

2. فقط فردی که بهای محصولات را پرداخته است‌، می‌تواند از آن محصول استفاده نماید. ما به هیچ عنوان رضایت ندارد فردی که بهای محصولات را به سایت نپرداخته است‌، از آن محصولات استفاده کند. بنابراین افراد اجازه‌ ندارند فایل‌های خریداری شده را در اختیار دیگران قرار دهند. در غیر اینصورت‌، فرد متخلف تحت پیگرد قانونی قرار داده می‌شود و آکادمی مالی یوسفیان، قانوناُ تمام ضرر و زیان ناشی از این عمل را از فرد خاطی دریافت خواهد نمود.

3. شماره همراه شما در سایت‌، مهم‌ترین (و بلکه تنها) شناسه‌ی شماست. یعنی برای ما، تمام فعالیت‌های شما فقط از طریق شماره همراه شما قابل ردیابی است و اگر شماره همراه را فراموش نمایید! نباید از ما انتظار داشته باشید که شماره همراه شما را بدانیم یا بتوانیم آن را در سایت تشخیص دهیم. 

4. از آنجا که حساب کاربری شما در سایت بر مبنای شماره همراه شما ساخته می‌شود و تمامی فعالیت‌های شما اعم از خرید از سایت‌، مشارکت در نظرات و …‌‌ روی این پایه‌، یعنی شماره همراه شما قرار می‌گیرد‌. بنابراین، به هیچ عنوان امکان تغییر شماره همراه وجود ندارد.

5. هر شماره همراه در سایت‌، یک حساب کاربری یکتا شناخته می‌شود. یعنی امکان جابه‌جایی محصولات خریداری شده از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر (از یک شماره همراه به شماره همراه دیگری) میسر نیست حتی اگر این دو حساب‌، متعلق به یک فرد باشد.

6. اگر فردی با چندین شماره همراه متفاوت در سایت ثبت نام کند‌، از نظر سایت‌، هر پروفایل‌، یک حساب کاربری مجزا به حساب می‌آید و امکان تبادل و انتقال اطلاعات‌ میان پروفایل‌ها وجود ندارد. حتی اگر این پروفایل‌ها متعلق به یک فرد حقیقی باشند.

بنابراین‌، ضمن ثبت نام در سایت‌، در به‌خاطر‌سپردن شماره همراه که با آن در سایت ثبت نام نموده‌اید کوشا باشید و آن را در محل امنی برای خودتان ثبت و ذخیره نمایید. زیرا تنها امکان ردیابی فعالیت‌های شما در سایت‌، فقط از طریق شماره همراه خواهد بود. 

7. بازم تاکیدا مراقب شماره همراه خود باشید.

8. تمامی محصولات، فقط به صورت دانلودی هستند و پس از خرید موفق یک محصول‌، لینک‌های دانلود در قسمت دوره ها فعال می‌شود. یعنی هیچ بسته‌ای فیزیکی و هیچ اطلاعاتی از طریق شماره همراه ارسال نخواهد شد.

9. به دلیل ماهیت محصولات سایت‌ که به صورت دانلودی هستند، به محض تأیید پرداخت بهای محصول‌‌، دوره در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد‌ و پس از آن هرگز امکان «لغو خرید» یا بازگشت وجه وجود ندارد.

10. پس از خرید محصولات‌‌، لینک‌های دانلود به سادگی در اختیار فرد خریدار قرار می‌گیرد و لازم است فرد برای دانلود محصول‌، از وسیله‌ی مناسبی استفاده نماید. یعنی از موبایل یا رایانه‌ای که حافظه‌ی کافی دارد و نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن نصب شده است‌، استفاده نماید. این وب‌سایت هیچگونه مسئولیتی در برابر مشکلات دانلودی که ناشی از استفاده از وسیله‌های نامناسب برای دانلود هستند‌، ندارد. به عنوان مثال: موبایل با نسخه‌ی پایین که امکان نصب نرم‌افزارهای لازم برای دانلود در آن مهیا نیست یا از حافظه‌ی کافی برخوردار نیست‌.

11. تنها امکان خرید محصولاتی در سایت میسر می‌باشد که در همان لحظه در بخش دوره ها وجود دارند. پس از حذف یک دوره از لیست دوره ها توسط ما، امکان خرید آن محصول مهیا نیست.

12. در هنگام خرید از سایت‌، لازم است هم به قیمت محصول (در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های سایت به ریال هستند) و هم به نام محصول خریداری شده توجه نمایید زیرا پس از اتمام پروسه خرید‌، امکان هیچ تغییری وجود ندارد. بنابراین اگر فردی در خرید یک محصول اشتباه نماید‌، امکان جابه‌جایی خرید یا برگشت وجه، وجود ندارد.

13. ثبت‌نام در سایت‌، تغییر رمز عبور‌ و هر تغییرات قابل قبول در اطلاعات درج شده در پروفایل یک فرد‌، فقط و فقط باید توسط خود شخص انجام شود و نه آکادمی مالی یوسفیان.

14. قبل از اقدام برای درج نظر در سایت‌، قوانین درج نظر در سایت را با دقت مطالعه نمایید. قوانین درج نظرات شامل:

15. پس از تأیید و انتشار نظرات‌، پرسش‌ها‌، پاسخ‌ها و… توسط مدیر‌، به هیچ عنوان امکان حذف یا ویرایش نظرات میسر نمی‌باشد.

16. اطلاعات اعضای سایت کاملاً محفوظ است و به هیچ عنوان –حتی با درخواست خود فرد- در اختیار سایر اعضای سایت قرار داده نمی‌شود.

17. امکان ایجاد ارتباطات خارج از سایت برای اعضاء، به هیچ وجه میسر نیست. بنابراین درج هرگونه اطلاعات مانند آدرس ایمیل‌، شماره تلفن‌، آی‌دی و … که به منظور ایجاد ارتباط با سایر اعضاء در خارج از سایت باشد‌، منتشر نخواهد شد و در صورت تکرار این عمل‌، فرد مذکور از فعالیت در سایت محروم می‌شود. البته تجربه نشان می‌دهد که ارتباط اعضاء در خارج از سایت‌، در اکثر مواقع‌، دارای نتیجه‌ی نامناسبی بوده است.